Usługi w hotelach

Praktycznie w każdym hotelu właściciele starają się dbać o to, by goście chętnie się tam pojawiali. Z tego powodu tych różnych usług proponowanych jest nam coraz więcej. Przede wszystkim ma liczyć się zadowolenie gości. Hotele wprowadzają więc udogodnienia, korzystać można z prania, prasowania, budzenia, dostępne są sejfy, przechowalnia bagażu, prowadzona jest sprzedaż biletów na wydarzenia kulturalne.

Barek w pokoju

W pokojach hotelowych pojawiają się barki, w których dla gości przygotowywane są przekąski i napoje. Warto pamiętać, że te przekąski i napoje są dodatkowo płatne, dlatego przy wyjeździe następować będzie rozliczenie stanu w barku.

Kawa i herbata dla gości

W hotelach przygotowuje się obecnie dla gości ogólnie dostępną kawę i herbatę bez dodatkowych opłat. Jak się zdaje jest to komfortowa propozycja, ponieważ ekspresy są samoobsługowe każdy może sam sobie przygotować ciepły napój, gdy będzie miał na niego ochotę.

Udogodnienia w hotelu

W hotelach wprowadza się dla gości różnorakie wygody i udogodnienia, które mają poprawiać komfort pobytu. Dostajemy między innymi szansę na korzystanie z masaży, SPA czy możliwości grania na kortach tenisowych.

Internet

W hotelu oczywiście musi być zorganizowany internet dla gości. Najlepsza opcja to internet szerokopasmowy, jeśli taki się znajduje w hotelu to jest to duży krok ku zadowoleniu gości. Najwygodniejszą opcją zawsze będzie dostęp do sieci Wi-Fi, ponieważ to właśnie ona gwarantuje możliwość korzystania z sieci niezależnie od tego, gdzie będziemy się znajdować.

Jakie wyżywienie?

Al.

Wyżywienie kompletne, dostęp do przekąsek, napojów i części alkoholi dla gości hotelowych.

UAl

Propozycja, w ramach której dostajemy szersza bazę dostępnych alkoholi i dodatkowo również mamy możliwość korzystania z pakietów usług umilających pobyt jak zabiegi odnowy biologicznej czy masaże.

OV

W ramach tego pakietu nie ma wyżywienia, co powinno odpowiadać osobom spędzającym czas poza hotelem i ta spożywającym posiłki.

BB

W tym pakiecie goście mogą liczyć na śniadanie

HB

Pakiet, w ramach którego goście dostają śniadanie i obiadokolację.

FB

W ramach tego pakietu dla gości przygotowuje się śniadanie, obiad i kolację. Jeśli ktoś maksymalnie wychodzi na kilka godzin jest to dobra opcja dla niego.

SC

Pakiet bez wyżywienia, dla gości przygotowuje się kuchnie i tam sami mogą robić sobie jedzenie w trakcie pobytu.

PP

Jedzenie przygotowuje się dla grupy turystycznej, która realizować będzie konkretny plan wyjazdu.

ZPR

Opcja, gdzie hotel do organizowanego wydarzenia przygotowuje ofertę wyżywienia.